Uzaktan Eğitim – Figen Eğitim Kurumları

İlkokul / Uzaktan Eğitim

UZAKTAN EĞİTİM

Microsoft Teams altyapımız ile uyguladığımız uzaktan eğitim programımızda öğrencilerimizin akademik ve sosyal olarak okuldan uzak kalmadan öğretmenleri ile canlı ders ortamında interaktif bir şekilde eğitimlerine devam etmesini sağlamaktayız.

Okul disiplininin evde devam ettirildiği canlı derslerimizde Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi dersleri gibi temel derslerin yanı sıra Müzik, Görsel Sanatlar ve Beden Eğitimi derslerimiz de aynen okuldaki düzende işlenmektedir.

Konu anlatımları, ders içi etkinlikler ve ödevlendirmelerin yanında web 2.0 araçları ile dersler interaktif hale getirilerek haftalık belirlenen programlar ile öğrencilerimize uygulanmaktadır.

Öğrencilerimizin derse katılımı, ödev bilgileri, online sınav sonuçları günlük olarak velilerimiz ile paylaşılarak performans değerlendirmeleri okulumuz eğitim koordinatörleri, psikolojik danışmanı ve rehber öğretmenleri önderliğinde gerçekleştirilmektedir.

Uzaktan eğitim süreçlerimiz okulumuzun Dijital Eğitim Birimi tarafından kayıt altına alınarak sıkı bir denetimle takip edilmekte ve her aşamasında veli ile iletişimde olunarak öğrencinin durum takibi titizlikle sürdürülmektedir.

İlkokulumuzdan Haberler

27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!
27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!

Türkiye’de İlk! Okulumuza özel ve kalıcı eğitim öğretim tekniklerimizle 1. Sınıf öğrencilerimizi 1 ayda okuma yazmaya geçiriyoruz! Hemen okulumuza gelerek kayıt yaptırabilir ya da 0505 438 28 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz! Unutmayın! Başlangıçlar sonların belirleyicisidir!

figen-eğitim-kurumları
1. Sınıflarımız Hız Kesmiyor!
9_ocak_21
İlkokulumuzda Öğretim Stratejilerimiz
Figen-Eğitim-Kurumları
1. Sınıflarımızın Okuma Etkinlikleri