Testimonials – Figen Eğitim Kurumları

Canan SÜRMELİ

figen-logo-2
Canan SÜRMELİ

Üç okul gezdikten sonra artık doğru adresteyiz. Okul ararken dış görünümüne değil eğitim anlayışına ve öğretmen kadrosuna bakmalısınız birde kurucusu eğitimciyse aradaki fark daha da iyi anlaşılıyor. Online eğitimde de gösterdikleri başarı ve büyük özveri ile çok doğru bir seçim yaptığımızı bir kez daha anladık .Figen Eğitim kurumlarında olduğumuz için çok mutlu ve şanslıyız .Herkese […]

figen-logo-2
Şule ALAYBEYOĞLU

2 yıldır Özel Figen Eğitim Kurumları ailesinin üyesiyiz. Eğitim kadrosu ve çalışanları ile gerçek bir aile ortamı gibi. Pandemi sürecinde çocuklarımın eğitimi nasıl devam edecek sorununu hiç hissetmedik. Her anlamda bizim yerimize düşünüp, tüm altyapıyı hazırlamışlardı. Eğitim eğitimcinin işidir cümlesinin tam olarak içini doldurmaktadırlar. Figen Bakkal emeğinize yüreğinize sağlık.

figen-logo-2
Tuğba DOĞAN

Kızım ilk defa okulunu bu kadar sevdi bıraksak aksamları da kalacak diğer okul tecrübelerimizde oldu. Figen Hanım ve öğretmenlerimiz kendi çocukları gibi sahiplendiler eğitim kalitesi ise kıyas bile yapılamaz inşallah hep bu şekilde devam eder. Buradan Figen Eğitim kurumu tüm çalışanlarına samimiyeti ve disiplini için teşekkür ederim.

figen-logo-2
M. YİĞİT

Çocuklarımızla iki yılımızı Figen Eğitim Kurumları bünyesinde tamamladık. Hem yönetimin, hem öğretmenlerin hem de personelin öğrenci, veli, okul iletişiminden, sorumluluklardan, bilgilendirmelerden son derece memnun kaldık. Şimdi Ankara’dan ayrılıyoruz. İçimizdeki arkadaş çevresinden, dostlardan ayrılmanın burukluğuna, Figen Eğitim Kurumları’ndan ayrı kalmanın burukluğu da ekleniyor. Gideceğimiz yerde bu kalitede bir eğitim kurumu bulabilme umuduyla… Her şey için çok […]

figen-logo-2
Nergiz DOĞRUL

Öğrenci ve velilere müşteri potansiyeliyle bakan diğer özel okullara inat eğitim ve öğretim yuvası kelimesinin anlamını tamamıyla dolduran, çocuklarımızı her konuda rahatlıkla emanet edeceğimiz harika bir kurum olduğunuz için teşekkür ederim. 1.5 yıllık geçirdiğimiz süreçte bizlere eğitim öğretimin bilgiden ibaret olmadığını ama geride kalmadığını hatırlattınız ve yaşattınız. Küçük yüreklere dokunmadan eğitimin eksik kaldığının bilinciyle hareket […]

figen-logo-2
Nurşen KAYTANCI

7 yıldır Figen Eğitim Kurumları’nın velisiyim ve aynı zamanda bir öğretmenim. Eğitimin bir şirket politikası gibi yönetildiği, kar amacının dışında sonuçlarının önemsenmediği okullardan çok farklı olarak aile sıcaklığında bir okul. Hem öğretmenlerine hem de kurucusu Figen hanıma çok teşekkür ediyorum.

figen-logo-2
Şahin GÜNEŞ

Eğitimi ticari kaygının üstünde tutan profesyonel bir ekiple yapmak günümüzde ayrı bir önem arz etmektedir. Bu konuda kısa sürede isminden söz ettiren, başarılarıyla marka haline gelen Figen Eğitim Kurumları’nı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

figen-logo-2
Öznur ÜSTÜN

Bu zor zamanlarda eğitimimizin geri kalmaması için canla başla çalıştınız. Video konferans yüz yüze eğitimle çocuklarımıza evde okul ortamı sağlamaya çalıştık ve başarılı da olduk. Onların hem sosyal hem de psikolojik olarak öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla her gün görüşmesi bir nebze de olsa ülkemizin bu içinde bulunduğu halinden uzaklaşmamızı sağladı. Bir eğitimci olarak size çocuğumu emanet […]

figen-logo-2
Süheyla AVCI

Oğullarım ve şimdi de kızımı gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim bu güzide eğitim kurumunu bir öğretmen olarak herkese tavsiye ediyorum. Virüs nedeniyle okulların kapandığı bu dönemde uzaktan eğitim sistemini çabuk ve etkili bir şekilde kurarak çalıştırması da okul yönetiminin işini ciddiye aldığının ve konuya profesyonelce yaklaştığını bir göstergesidir.

figen-logo-2
Demet TÜRKMEN

En doğru kararımız En güzel büyük Aile Oğlumun çok mutlu olduğu yer. Önce Rabbim sonra Figen Hocam onlara emanet yavrularımız.