Psikolojik Danışma ve Rehberlik – Figen Eğitim Kurumları

İlkokul / Psikolojik Danışma ve Rehberlik

PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK

‘‘Bizim için her çocuk eşisizdir.’’

Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR) Birimimiz, okulumuzda öğrenim gören tüm öğrencilerimizin gelişim dönemi özelliklerini dikkate alarak, karşılaştıkları güçlükleri sorun haline dönüşmeden çözmelerine yardımcı olmayı ve kendini tanıyan, uyum ve iletişim becerilerine sahip, çevresine duyarlı, mutlu, sağlıklı ve yaratıcı bireyler olmalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Mutlu çocuk, mutlu veli, mutlu okul anlayışımızı tüm kademelerimizde sürdürmek Figen Eğitim Kurumlarının asıl amaçlarından biridir. Bu kapsamda haftalık ve aylık olarak gerçekleştirilen öğrenci takip raporlarımızı velilerimizle anlık olarak paylaşarak öğrencilerimizin psikolojik ve sosyal gelişimlerini büyük bir titizlikle takip etmekteyiz.

İlkokulumuzdan Haberler

27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!
27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!

Türkiye’de İlk! Okulumuza özel ve kalıcı eğitim öğretim tekniklerimizle 1. Sınıf öğrencilerimizi 1 ayda okuma yazmaya geçiriyoruz! Hemen okulumuza gelerek kayıt yaptırabilir ya da 0505 438 28 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz! Unutmayın! Başlangıçlar sonların belirleyicisidir!

figen-eğitim-kurumları
1. Sınıflarımız Hız Kesmiyor!
9_ocak_21
İlkokulumuzda Öğretim Stratejilerimiz
Figen-Eğitim-Kurumları
1. Sınıflarımızın Okuma Etkinlikleri