İlkokul – Figen Eğitim Kurumları

İlkokul

AKADEMİK EĞİTİM

İlkokul hayata “Merhaba!” demenin ilk aşamasıdır bu nedenle eğitimimiz ezberci bir anlayışla değil, öğrencinin akademik becerilerinin, analitik düşünme yeteneklerinin geliştirilmesine odaklı bir eğitim programı çerçevesinde sürdürülmektedir.

1. Sınıf öğrencilerimizde okuma – yazma süreçleri ile birlikte ‘Figen Matematik’ eğitim programına başlayarak akademik temelleri sağlam atılmış bireyler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Öte yandan öğrencilerimizi ödev yükü ile başbaşa bırakmak yerine okulda ödevleri tamamlayarak çocuğun ailesine ve kendisine vakit ayırarak deşarj olmasına fırsat tanımaktayız.

Her öğrencimizin bireysel olarak takip edildiği eğitim programımızda öğrencilerimiz Milli Eğitim müfredatının yanı sıra okulumuz tarafından hazırlanan özgün yayınlar ile eğitim alarak akademik anlamda yaşıtlarından ayrıcalıklı bir donanıma sahip bireyler olarak bir üst kademeye hazırlanırlar.

Uzun yıllara dayanan eğitim tecrübemizle, Batıkent en iyi ilkokul kategorisinde, siz velilerimizin tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz. Gelin, çocuklarımızın geleceğinizi birlikte oluşturalım.

İlkokulumuzdan Haberler

27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!
27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!

Türkiye’de İlk! Okulumuza özel ve kalıcı eğitim öğretim tekniklerimizle 1. Sınıf öğrencilerimizi 1 ayda okuma yazmaya geçiriyoruz! Hemen okulumuza gelerek kayıt yaptırabilir ya da 0505 438 28 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz! Unutmayın! Başlangıçlar sonların belirleyicisidir! ankara özel ilkokul tavsiye batıkent en iyi ilkokul

figen-eğitim-kurumları
1. Sınıflarımız Hız Kesmiyor!
9_ocak_21
İlkokulumuzda Öğretim Stratejilerimiz
Figen-Eğitim-Kurumları
1. Sınıflarımızın Okuma Etkinlikleri