İkili Yabancı Dil Eğitimi – Figen Eğitim Kurumları

İkili Yabancı Dil Eğitimi

Çocukların erken yaşta yabancı dil edinimleri, onların zihinsel sürecine de olumlu etki sağlamaktadır. Dil yelpazesinin genişlemesi kendi anadiline olan hakimiyetini geliştirdiği gibi diğer ülkelerdeki insanları anlamasına ve değerlendirmesine de katkıda bulunur.

Okul öncesi kademelerimizden başlayarak tüm kademelerimizde öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun İngilizce – Almanca ikili yabancı dil eğitimimizle öğrencilerimize diğer kültürleri de aşılayarak onları dünya insanı olma yolunda ilerletiyoruz.

Okul öncesi dönemde oyun odaklı sürdürülen İngilizce ve Almanca dil eğitimimizi ilkokulda akademik düzeyde devam ettiriyor, günlük etkinliklerin içinde yaşayarak öğrenmelerini hedefleyen yabancı dil programımızda alanında uzman öğretmenler eşliğinde öğrencilerimizin anadilleri dışında başka bir dilin düşünce sistemini de kavramaları için gerekli yetileri erken çocukluk döneminde kazanmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin ev ortamındaki yabancı dil kullanımlarını destekleyen kesintisiz yabancı dil eğitim materyallerimiz ile öğrendiklerini kavramaları ve pekiştirmeleri hedefliyor ve okul öncesi dönemden itibaren temelleri atılan İngilizce ve Almanca yabancı dillerimizi ilköğretim çağında pekiştirildikten sonra ortaokul düzeyinden itibaren Yabancı Dil Koçlarımız ile  okuma, münazara, drama gibi çalışmalarla öğrencilerimizin ana dil becerilerini geliştirirken başarılarını ölçerek kendilerini dünya çapında değerlendirme fırsatı bulmaları adına uluslararası sınavlara hazırlık sürecini başlatıyoruz.

Öğrencilerimizin ‘Okuduğunu Anlama, Yazma, Duyduğunu Anlama, Sözlü İfade ve Karşılıklı Konuşma’ alanlarında tam yetkinliğe sahip olmaları amacıyla İngilizce ve Almanca derslerimizi akademik okuma ve yazma çalışmaları, uluslararası etkinlikler, yabancı dil yarışmaları ile destekleyerek dünya çapında geçerliliği olan ve Dünya Birinciliği de dahil olmak üzere sayısız başarılar elde ettiğimiz TOEFL, Cambridge ESOL Young Learners, KET, PET, FCE, IELTS gibi uluslararası sınavlara her yıl ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizin katılımlarını gerçekleştirerek hem üstün başarılar elde ediyor hem de bu başarıların öğrencilerimize yabancı dil öğrenimi konusunda farkını kanıtlamış bireyler olarak moral ve motivasyon kaynağı olmasını sağlıyoruz.

Okulumuzdan Haberler

8526
YKS’de Üstün Başarı!
8526
YKS’de Üstün Başarı!

Başarı Geleneğimiz Sürüyor! YKS sonuçlarında elde ettiğimiz üstün başarıdan dolayı tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz! Başlangıçlar Sonların Belirleyicisidir!   özel okul fiyatları ankara özel lise

27.07.21.2
Bir Ayda Okuma Yazma Öğretiyoruz!

Türkiye’de İlk! Okulumuza özel ve kalıcı eğitim öğretim tekniklerimizle 1. Sınıf öğrencilerimizi 1 ayda okuma yazmaya geçiriyoruz! Hemen okulumuza gelerek kayıt yaptırabilir ya da 0505 438 28 20 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz! Unutmayın! Başlangıçlar sonların belirleyicisidir! ankara özel ilkokul tavsiye batıkent en iyi ilkokul

figen eğitim kurumları
İnteraktif Matematik Yarışmamız
figen-eğitim-kurumları
1. Sınıflarımız Hız Kesmiyor!